STUDIOSTYLO

 

your partner for the future

 

 

 

 

oferta

 

 

 

 

 

E-MARKETING to promocja produktów i usług prowadzona on-line, przy zastosowaniu rozmaitych narzędzi marketingu internetowego. Służy do przesłania informacji marketingowej i pozyskania klientów.

 

Przykłady marketingu internetowego to przede wszystkim różne formy reklamy między innymi strony rezultatów wyszukiwarki, baner, reklamy multimedialne, reklamy serwisów społecznościowych, ogłoszenia reklamowe w Internecie, sieci reklamowe oraz e-mail marketing, łącznie z e-mail spam.

 

Aby prowadzić skuteczny marketing w wyszukiwarkach koniecznie należy dokonać optymalizacji serwisu WWW oraz przeprowadzić analizę efektywnych słów kluczowych. Sekretem skutecznej optymalizacji serwisu jest dobór odpowiednich słów kluczowych, przy czym frazy te powinny być zgodne z tym, czego szukają w sieci użytkownicy.

Projektowanie Strategii Marketingowych

Projektowanie strategii marketingowej to zarówno praca kreatywna, jak i analityczna. Weryfikujemy informacje zebrane dzięki przeprowadzonej wcześniej analizie marketingowej przedsiębiorstwa, jednak wnioski muszą być interpretowane i kształtowane pod kątem twórczym. Wygenerowanie idei na pozycjonowanie, na markę, na formę i sposoby komunikowania się z wybraną target-grupą konsumencką wymagają podejścia kreatywnego. Zadanie strategii marketingowej to pokazać firmę i jej produkty nie tyle z najlepszej strony, ile przede wszystkim pod kątem biznesowym.

Google Adwords

Od 2008 roku mamy do czynienia z reklamą Google AdWords. Kampania reklamowa w wyszukiwarce Google pozwala na natychmiastowe obserwowanie wyników przeprowadzonych działań. Dzięki temu jest bardzo skuteczna.

Za reklamę płaci się dopiero po tym jak osoba wyszukująca konkretną treść w Internecie kliknie na reklamę, która pojawiła się po wpisaniu danego słowa kluczowego w okno wyszukiwarki, a samo wyświatlanie reklam jest bezpłatne.

Reklama Google AdWords jest przygotowywana w formie kampanii reklamowej. Każda kampania to określony budżet, określone słowa kluczowe, grupa docelowa oraz indywidualne hasła reklamowe.

Reklamy mogą pojawiać się w wynikach wyszukiwania Google, sieci partnerskiej, również w formie reklamy graficznej lub video.

Oprócz budowy nowych kampanii, oferujemy również optymalizację istniejących kampanii AdWords na wszystkich obszarach systemu Google m.in. Sukces reklamy naszych klientów jest dla nas sprawą priorytetową.

Witryny E-Commerce

Zakupy on-line to jeden z najbardziej dynamicznych sektorów gospodarki. Coraz częściej kanał internetowy staje się uzupełnieniem tradycyjnej sprzedaży w przedsiębiorstwach. By zapewnić stabilność, wysoką wydajność i dochodowość e-commerce proponujemy sprawdzone platformy sprzedaży on-line.

Przygotowujemy systemy e-commerce dostosowane do wymogów branżowych i biznesowych naszych Klientów.

E-commerce w naszym rozumieniu to rozwiązania wydajne i funkcjonalne. Nie znamy się na wszystkim więc w razie potrzeby korzystamy z pomocy renomowanych agencji marketingowych, studiów projektowych, które z nami współpracują.

Google Analytics

Google Analytics zapewnia wszechstronne funkcje śledzenia wszystkim właścicielom witryn internetowych, zarówno małych, jak i gigantycznych przedsiębiorstw internetowych. Jest to jedno z najpotężniejszych narzędzi analityki sieciowej na rynku.

 

Założenie konta w usłudze Google Analytics, da nam pełen obraz tego, co się dzieje na witrynie. Dzięki temu narzędziu dowiemy się:

 • Skąd przychodzą użytkownicy mojej witryny i co w niej robią?
 • Co zrobić, aby więcej użytkowników witryny stało się klientami?
 • Jakie słowa kluczowe oddziałują na potencjalnych klientów i prowadzą do konwersji?
 • Która reklama online jest najskuteczniejsza?
 • Dlaczego tak dużo osób opuszcza witrynę, nie robiąc tego, co chcę?
 • Czy jakieś elementy witryny zniechęcają użytkowników?
 • Jaką treścią użytkownicy są najbardziej zainteresowani?

Portale Społecznosciowe - Facebook

 • Profesjonalne prowadzenie twojej strony firmowej na Facebooku.
 • Założenie strony firmowej na facebooku.
 • Zaprojektowanie grafiki.
 • Wykorzystanie aplikacji do komunikacji z klientami.
 • Utworzenie i zarządzanie kampanią reklamową na facebooku.

Projektowanie Serwisow WWW

Strona internetowa to najlepsza forma promocji firmy. Zapewnia Państwu reklamę na długi okres.

Tworzenie stron internetowych to nasza praca, a dla Państwa strona to klucz do sukcesu. Do każdego klienta, który zwraca się do nas z zapytaniem o stworzenie strony internetowej podchodzimy indywidualnie. Wygląd strony www powinien być dopasowany do branży w której działa przedsiębiorca jak i do aktualnych trendów panujących w internecie. Szata graficzna musi być zgodna z identyfikacją wizualną przedsiębiorstwa, a strona merytoryczna powinna zawierać wszystkie potrzebne informacje na temat firmy.

Nie ma dla nas jednego, uniwersalnego sposobu na stworzenie witryny internetowej . Każdy klient ma inne potrzeby.

Małe firmy potrzebują jedynie wizytówki internetowej, większe potrzebują rozbudowanych serwisów zintegrowanych z płatnościami czy importem danych, inne potrzeby mają np. właściciele hoteli czy pensjonatów, którzy potrzebują na swojej stronie systemów rezerwacyjnych oraz translatora.

Każde zapytanie napływające do Studiostylo jest dla nas równie ważne i staramy się stworzyć dla naszych potencjalnych klientów optymalną ofertę.

Jeśli są Państwo zaintersowani współpracą z nami zachęcamy do skorzystania z formularza na stronie kontaktowej.

Strony Mobilne

Tworzymy strony internetowe dostosowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych takich jak :smartfony, telefony komórkowe czy tablety.

Strony mobilne to przyszłość Internetu. Sprzedaż smart fonów wciąż rośnie a wraz z nią oglądalność stron mobilnych.

Mobilna wersja strony internetowej daje ogromną szansę na aktywną promocję Twojej firmy w sieci oraz pozyskanie nowych Klientów.

Korzyści jakie daje posiadanie strony mobilnej:

 • dostosowanie strony www. do niewielkich ekranów i ograniczonych możliwości urządzeń mobilnych
 • skrócenie czasu ładowania strony
 • łatwa nawigacja przystosowana do smart fonów
 • uzyskanie lepszych pozycji w wyszukiwarkach mobilnych

Projektowanie Graficzne

Projektowanie grafiki internetowej (logotypy, szaty graficzne stron, szablonów, banery, inne...) i użytkowej (wizytówki, plakaty, billboardy, ulotki, inne...)